NIESPODZIEWANE ZWYCIĘSTWO ORLIKÓW

W rozegranym awansem meczu  ostatniej kolejki w grupie "mistrzowskiej" ligi orlika nasza drużyna w derbowym pojedynku niespodziewanie pokonała zespół Górnika Nowe Miasto  11 : 4. Tuż przed meczem okazało się, że wystąpimy w dość okrojonym składzie. Zabrakło z różnych przyczyn aż 7 zawodników. Ale już od początku meczu nasz zespół osiągnął sporą przewagę w polu co dokumentował zdobywanymi bramkami. Szkoda tylko, że tak dobre momenty gry przerywane były momentami jakby "przyćmienia umysł"u co w konsekwencji powodowało utratę bramek, na co składały się błędy całego zespołu.  Ale ogólnie za mecz należą się ogromne brawa naszej bardzo młodej ekipie. W dzisiejszym meczu skuteczność odzyskał nasz kapitan czyli Damian Pałczyński, który nie tylko że zdobył 5 bramek to poparł to jeszcze bardzo dobrą grą. Również 5 bramek zdobył Kamil Kraczkowski ( jedyny zawodnik z rocznika 2004), ale jednocześnie popełnił sporo błędów w grze. Swoją bramkę dołożył też Patryk Piętka, który zagrał zdecydowanie lepiej niż w ostatnich meczach ligi orlika czy  turnieju Deichmana. Mimo, że tym razem nie zdobył bramki świetnie zwłaszcza po przerwie spisał się Dominik Janik, który w II połowie wystąpił w roli stopera. Kolejny raz pokazała się z dobrej strony Marta Sowa, przebłyski dobrej gry miała Magda Sowa, nieźle zagrał w obronie Maks Sereś, trochę zagubiony, ale waleczny był Michał Urban. Swój udział w tym zwycięstwie mieli grający po raz pierwszy w dłuższym wymiarze czasu Mateusz Ryczek, Wojtek Kupniewski i Michał Pałka.

Nasz zespół wystąpił w składzie:

DOMINIK PYTLAK, - MARTA SOWA, KAMIL KRACZKOWSKI, MAKSYMILIAN SEREŚ, DOMINIK JANIK, DAMIAN PAŁCZYŃSKI I MICHAŁ URBAN. Na zmiany wchodzili: MAGDA SOWA, MATEUSZ RYCZEK, WOJTEK KUPNIEWSKI, MICHAŁ PAŁKA, PATRYK PIĘTKA.

Bramki zdobyli: DAMIAN PAŁCZYŃSKI - 5, KAMIL KRACZKOWSKI 5, PATRYK PIĘTKA 1

A już w środę o godzinie 15,15 gramy mecz z Górnikiem Wałbrzych. Zbiórka zawodników godzina 14,00 przystanek ul. Broniewskiego.