Zakaz wstępu rodziców i odwołane mecze.

Szanowni rodzice!

Informuję, że decyzją Podokręgu Wałbrzych w związku z sytuacją związaną z pandemią rozgrywki w kategorii Orlik i Żak zostały zakończone po 3 turniejach. Miło mi poinformować, że nasze drużyny obroniły stan posiadania. Zespół Żaków utrzymał się w I lidze, a drużyna Orlików pozostała w II lidze. Biorąc pod uwagę fakt, że graliśmy młodszymi rocznikami, to duże brawa dla naszych  dzieciaków, a szczególne brawa należą się ekipie Żaków, które pod kierunkiem p. trener Bogusi Wilczyńskiej z turnieju na turniej poprawiały swoją grę i i uzyskiwały coraz lepsze wyniki, i ostatecznie utrzymali się w pierwszej lidze.

Oto informacja otrzymana z Urzędu Miasta w związku z którą proszę Szanownych Państwa o nie przybywanie na stadion przy ul. Kusocińskiego na mecze w których biorą udział Państwa dzieci.

Szanowni Państwo,
W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń spowodowanych pandemią koronowirusa, informuję, że wszystkie wydarzenia sportowe mające miejsce na obiektach sportowych na terenie miasta od dnia 17 października będą się odbywaćbez udziału publiczności. Jednocześnie informuję, że siłownie na Hali Wałbrzyskich Mistrzów i Hali Lekkoatletycznej zostają wyłączone z eksploatacji.
Pozdrawiam i życzę Państwu dużo zdrowia!
Monika Zalas

Kierownik Referatu