I liga Żaka

Kolejny świetny występ podopiecznych trener Bogusi Wilczyńskiej. W rozegranym na Orliku PSP 26 trzecim turnieju I ligi Żaka nasi zawodnicy pokazali, że czynią systematyczne postępy. Po pierwszym niezbyt udanym występie, w drugim odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo, ale dwie wysokie porażki to był nasz dorobek. Tym razem odnieśliśmy też tylko 1 zwycięstwo, ale w stosunku 4 : 0, co w konsekwencji zapewniło nam utrzymanie się w I lidze. Jest to ogromny sukces naszej drużyny, która występuje w młodszym składzie ustępując rywalom warunkami fizycznymi, ale z widocznym postępami w każdym turnieju. Widać tu jak owocuje praca naszych młodych zawodników wykonana pod kierunkiem trener p. Bogusi Wilczyńskiej. O ile  pierwszych meczach przewaga wiodących drużyn czyli .Baszty i Due Soccer była nad naszym zespołem bardzo duża o tyle w trzecim turnieju podjęliśmy walkę z obydwoma tymi zespołami, przegrywając głównie fizycznie, a gdyby nie brak w naszym zespole najlepszego w naszym zespole w pierwszych dwóch turniejach Szymona Wendycza oraz Filipa Piotrowskiego (obydwaj chorzy) to wynik tych konfrontacji mógłby być inny. Ale i tak przekonywujące zwycięstwo nad Kamiennogórską Akademią Piłkarską 4 : 0 ( po dwie bramki zdobyli Kuba Lichoń i Mateusz Wilczyński) czy bramka strzelona przez Mateusza Nowakowskiego w meczu z Basztą to zdobycz, która musi cieszyć. Przed żakami jeszcze jeden turniej 28 października w środę, który zakończy zmagania w I Lidze Żaka, ale już wiemy, że nasza drużyna utrzymała się w I Lidze. Ogromne gratulacje za ten sukces dla Pani trener i jej podopiecznych. A w najnowszej galerii zdjęcia z turnieju I ligi Żaka, za które dziękuję p. Pawłowi Wilczyńskiemu.