Udany występ młodzików

Mimo po raz kolejny braku kilku zawodników nasz zespół rozegrał bardzo dobre derbowe spotkanie przeciwko Zespołowi Baszty Wałbrzych. Przez zdecydowanie większą część meczu nasz zespół dominował na boisku, ale na przeszkodzie w uzyskaniu lepszego wyniku stanął kolejny raz brak skuteczności naszych zawodników. Jeden błąd w obronie, a właściwie odpuszczenie gry w środku pola sprawiło, że straciliśmy bramkę, a w konsekwencji 2 punkty. Podobnie jak w kilku poprzednich pojedynkach byliśmy zespołem dużo lepszym od rywali jeżeli chodzi o umiejętności w konstruowaniu akcji i gry taktycznej, ale zatraciliśmy skuteczność i stwarzane akcje nie przekładają się na zdobywanie bramek. Najbardziej brakuje nam środka pola, gdzie zupełnie obok gry przechodzi kolejny już raz Igor Chyciński. Niestety nonszalancja i odpuszczanie gry przez Igora powoduje, że jako zespół nie możemy pokazać naszych umiejętności. Gdy do tego dodamy prawdziwą plagę chorób w drużynie i uzupełnianie składu drużyny zawodnikami z zespołu Orlików, a nawet żaków to mamy obraz tego dlaczego nasza gra wygląda tak, a nie inaczej. W pojedynku z Basztą w naszym zespole wyróżnili się świetnie zastępujący na pozycji stopera Wojtka Derkacza Patryk Lasek, walczący przez cały mecz zdecydowanie najlepszy na boisku Krystian Worski, oraz bardzo dobrze po chorobie prezentujący się Maciek Musiał. Dobrze w naszej bramce spisywał się Filip Kot nie ponoszący winy za straconą bramkę. Nieźle zagrał Oskar Greiner waleczny był z drużyny Orlików Dominik Traciak. Trochę zagubiony był Patryk Wilczyński. W świąteczny poniedziałek gramy ostatni mecz ligowy z AP Dzierżoniów, a być może rozegramy 21 Listopada sparing w Świdnicy z zespołem z Ukrainy.