Kolejna porażka młodzików

Druga pod rząd porażka naszych młodzików. O ile w środowym pojedynku na przewał pozwolili sobie działacze Polonii Stali Świdnica desygnując do gry zawodników na co dzień występujących w I lidze dolnośląskiej. Mimo tego porażka 1 : 5 była zbyt wysoka bo z gry na pewno nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę, ale ponieważ był to nasz 3 mecz w ciągu 5 dni mogliśmy być zmęczeni. Natomiast w pojedynku z Gwarkiem przewaga naszego zespołu w polu była ogromna, ale skuteczność woła o pomstę do nieba. Wystarczył jeden błąd obrońców w 30 minucie pierwszej połowy przy wybiciu piłki i 3 punkty zdobył zespół Gwarka, który zaimponował mi niesamowitą ambicją i walecznością mimo gorszych umiejętności technicznych i taktycznych nie poddawali się do końca, w przeciwieństwie do Igor Chycińskiego, który przeszedł całkowicie obok meczu ( nie po raz pierwszy) mając pretensje do wszystkiego (nawet to, że piłka była za śliska) i wszystkich. W naszym zespole zdecydowanie najlepszy był już kolejny mecz Wojtek Derkacz, a oprócz Wojtka ambitnie walczył Patryk Lasek, Maciek Musiał. Nie można mieć zastrzeżeń do Filipa Kota w naszej bramce, momenty niezłej gry miał Krystian Worski (oprócz skuteczności). Zaskoczeniem była postawa wprowadzonego w 2 połowie Natana Kanieckiego, który imponował świetna gra w obronie wraz z wyprowadzaniem piłki. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z drużyny Orlików walcząc bardzo ambitnie szczególnie Patryk Wilczyński który w 56 minucie główkując z 1 metra do pustej bramki przeniósł piłkę 5 metrów nad poprzeczką.