Koniec rozgrywek

W listopadowe święto nasz zespół na sztucznym boisku AQUA-ZDROJU zakończył rozgrywki w lidze młodzika z zespołem AP Dzierżoniów. Nasi rywale to zwycięzcy obecnej edycji rozgrywek zapewniając sobie już wcześniej awans. Mimo to przyjechali w pełnym składzie i nie odpuszczali nam do końca. Mimo porażki naszej drużynie należą się ogromne brawa za niesamowitą walkę z dużo silniejszym rywalem. Wszystkie bramki zostały stracone po naszych błędach. Pierwsza po nieudanej interwencji Maćka, a kolejne 3 stracone bramki obciążają naszego bramkarza Filipa, który popełniał kardynalne błędy. Natomiast za grę w polu należą się naszemu zespołowi ogromne brawa. O ile pierwsza połowa to lekka przewaga naszych rywali, to druga połowa to przewaga naszej drużyny, a rywale nastawiali się głównie na grę z kontry. Mieliśmy kilka 100% okazji do zdobycia gola, ale niestety po raz kolejny brak skuteczności w wykańczaniu akcji pozbawił nas szans na uzyskanie korzystniejszego rezultatu. Na ten niekorzystny rezultat wpływ miał na pewno po raz kolejny brak zawodników z podstawowego składu, tylko 1 rezerwowy, ale po raz kolejny z dobrej strony pokazali się zawodnicy z drużyny Orlików czyli Dominik Traciak i Patryk Wilczyński. W naszym zespole na najwyższe oceny zasłużyli Krystian Worski, Patryk Lasek i grający od 15 minuty Igor Chyciński. Kolejny dobry mecz rozegrał Oskar Greiner skuteczny nie tylko w obronie ale i akcjach ofensywnych. Mimo błędu na początku spotkania solidnie prezentował się Maciek Musiał i Filip Kot. Nadal kryzys przechodzi Bartek Lesiak, ale przed nami zima i okres przygotowawczy i na wiosnę będzie na pewno lepiej. Bramkę dla naszego zespołu w meczu z AP Dzierżoniów zdobył Igor Chyciński.