ŚWIETNY WYSTĘP ŻAKÓW PODCZAS TURNIEJU DIAMENT-CUP

Bez porażki, bez straconej bramki gorszy o 1 bramkę bilans bramkowy, a w konsekwencji 2 miejsce podczas turnieju Diament Cup zorganizowanego przez KP Gwarek w hali wałbrzyskiego AQUA-ZDROJU drużyny Żaków naszej Akademii. Komplet 5 zwycięstw w eliminacjach grupowych, a w Lidze Mistrzów czyli rozgrywce finałowej dwa bezbramkowe remisy i zwycięstwo dały nam ostatecznie 2 miejsce w turnieju z bilansem bramkowym o 1 bramkę gorszym od zwycięzców czyli drużyny Gryf Gryfów Śl. Najbardziej szkoda finałowego pojedynku, gdzie nasz zespół przez cały mecz grał na połowie drużyny Gryfa, ale kilka naszych strzałów minimalnie minęło bramkę rywali i dlatego musieliśmy zadowolić się 2 miejscem. W naszym zespole na najwyższe oceny zasłużyli kapitan zespołu Paweł Jastrząbek, który nie tylko świetnie grał w obronie, ale także był najlepszym strzelcem w naszym zespole zdobywając 8 bramek. Na wyróżnienie zasłużył także bramkarz Damian Giewartowski, który popisał się kilkoma niesamowitymi interwencjami. Świetnie zagrali również Adam Chwiałkowski, niesamowicie waleczny na całym boisku, oraz momentami Mateusz Getner i Krzysztof Czarnocki. Po raz pierwszy zagrał na turnieju Grzegorz Czeleń. Wyniki naszej drużyny:

AP VICTORIA – SIÓDEMKA BIELAWA 5 : 0 AP VICTORIA – DIAMENT WAŁBRZYCH 4 : 0 AP VICTORIA – ISKRA KOCHLICE 4 : 0 AP VICTORIA – DUE SOCCER ŚWIEBODZICE 4 : 0 AP VICTORIA – SP 9 WAŁBRZYCH 2 : 0

GRUPA FINAŁOWA;

AP VICTORIA – AP DZIERŻONIÓW 0 : 0 AP VICTORIA – BASZTA WAŁBRZYCH 2 : 0 AP VICTORIA – GRYF GRYFÓW ŚL. 0 : 0

Bramki zdobyli:

PAWEŁ JASTRZĄBEK 8, ADAM CHWIAŁKOWSKI 4, KRZYSZTOF CZARNOCKI 3, DAMIAN GIEWARTOWSKI i OSKAR SIEMIŃSKI po 2, MATEUSZ GETNER I MATEUSZ WILCZYŃSKI po 1.

Sklad naszego zespołu podczas turnieju Diament Cup:

DAMIAN GIEWARTOWSKI, PAWEŁ JASTRZĄBEK, ADAM CHWIAŁKOWSKI, MATEUSZ GETNER, KRZYSZTOF CZARNOCKI, MATEUSZ WILCZYŃSKI, OSKAR SIEMIŃSKI, GRZEGORZ CZELEŃ