Świetny występ młodzików w Świdnicy

Drużyna młodzików przygotowująca się do finałowego turnieju Halowego Piłkarskiego Pucharu Polski wystąpiła na turnieju w Świdnicy deklasując rywali odnosząc w 7 meczach 6 zwycięstw, remisując 1 mecz. Nasza drużyna dała pokaz gry popisując się mnóstwem akcji granych z pierwszej piłki, świetną grą w obronie i dużą skutecznością. Również indywidualne wyszkolenie naszych zawodników było zdecydowanie wyższe niż naszych rywali. Z 33 zdobytych bramek ponad połowę czyli 17 zdobył Krycha Worski, najlepszym zawodnikiem wybrany został Igor Chyciński, świetnie z roli kryjącego obrońcy wywiązywał się Patryk Lasek. W obronie zarówno Wojtek Derkacz jak i Bartek Lesiak świetnie uzupełniali skład. A młodsi Patryk Wilczyński i Maksymilian Sokołowski zmieniając starszych kolegów też dawali sobie nieźle radę. Skład naszego zespołu na turnieju w Świdnicy:

FILIP KOT – KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK, IGOR CHYCIŃSKI, WOJTEK DERKACZ, BARTEK LESIAK, PATRYK WILCZYŃSKI, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI

Wyniki naszego zespołu podczas turnieju w Świdnicy:

AP VICTORIA – VICTORIA ŚWIEBODZICE 3 : 0

AP VICTORIA – GRYF I ŚWIDNICA 7 : 0

AP VICTORIA – UKS MARCINOWICE 4 : 0

AP VICTORIA – „13” ŚWIDNICA 3 : 3

AP VICTORIA – GRYF II ŚWIDNICA 7 : 0

FINAŁY – mecz o miejsca 1 – 3

AP VICTORIA – „13” ŚWIDNICA 6 : 0

AP VICTORIA – UKS MARCINOWICE 3 – 1

Bramki dla naszego zespołu zdobywali:

KRYSTIAN WORSKI 17, IGOR CHYCIŃSKI 10, PATRYK LASEK 2, WOJTEK DERKACZ, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI po 1. 1 bramka samobójcza