Puchar Polski rocznika 2008

Dzień po zwycięskim turnieju w Świdnicy, nasi młodzicy rocznika 2008 wzięli udział w finałowym na szczeblu wojewódzkim turnieju o Halowy Puchar Polski rocznika 2008 Prezesa PZPN. W turnieju zmierzyliśmy się z drużynami Karkonoszy Jelenia Góra, Śląska SA. Wrocław i Górnika Złotoryja. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z zespołem Karkonoszy i po wyrównanym meczu, ale kuriozalnych błędach w obronie przegraliśmy ten mecz 1 : 3. Bramkę dla nas zdobył Patryk Lasek po świetnej kontrze. Drugi pojedynek ze Śląskiem Wrocław to miał być pojedynek Dawida z Goliatem. Ale od początku świetna postawa w obronie naszego zespołu, a szczególnie Patryka Laska, który skutecznie wyłączył z gry najgroźniejszego zawodnika Śląska. Jeszcze na 3 minuty przed końcem meczu przegrywaliśmy 0 : 1, mając kilka okazji na zdobycie bramki, ale końcówka należała do zespołu Śląska mającego bardziej wyrównany skład, stąd nasza porażka 0 : 4. W ostatnim meczu, gdy z zespołu zeszła presja wyniku pokonaliśmy drużynę Górnika Złotoryja 4 :  1, a po dwie bramki zdobyli Patryk Lasek i Krystian Worski. ogólnie naszemu zespołowi należą się brawa za postawę podczas turnieju i to co zaprezentowali w pojedynkach z tak silnymi rywalami.