Kolejne zwycięstwo młodzików

Kolejny występ naszych młodzików rocznika 2008, tym razem sukces przyćmiła kontuzja naszego młodziutkiego bramkarza (rocznik 2011) Damiana Giewartowskiego. Podczas meczu grupowego z zespołem AP 13 Świdnica po ostrym wejściu zawodnika ze Świdnicy Damian musiał opuścić boisko i udać się z trenerem do szpitala. We wrocławskim szpitalu po prześwietleniu okazało się, że Damian ma złamane obydwie kości podudzia czyli kość piszczelową i strzałkową. Około godziny 20 zakończyło się operacyjne składanie połamanej nogi Damiana. Damianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Oto krótka relacja z turnieju w Żarowie. Nasza drużyna podczas turnieju okazała się zdecydowanie najlepsza kończąc turniej z kompletem zwycięstw. Cieszy to tym bardziej, że większość drużyny stanowili zawodnicy młodsi o dwa czy nawet trzy lata młodsi od rywali. Klasą dla siebie byli najlepszy strzelec turnieju Krystian Worski najlepszy strzelec turnieju w 6 meczach Krycha zdobył 20 bramek, oraz Patryk Lasek, który powinien zostać najlepszym zawodnikiem, ale nagrodę tę otrzymał zawodnik z UKS Marcinowice dlatego, aby wszystkie nagrody z turnieju nie zabrali zawodnicy Victorii, bo najlepszym bramkarzem wybrany został Damian Giewartowski. Oto wyniki naszej drużyny podczas turnieju w Żarowie :

AP VICTORIA – AP CHAMPIONS NOWA RUDA 8 : 1

AP VICTORIA – GRYF ŚWIDNICA 5 : 3

AP VICTORIA – AP 13 ŚWIDNICA 2 _ 0

AP VICTORIA – SILESIA ŻARÓW 7 : 0

Półfinał

AP VICTORIA – KŁOS LUTOMIA 2 : 1

FINAŁ

AP VICTORIA – UKS MARCINOWICE 3 : 1

Bramki dla naszej drużyny zdobywali:

KRYSTIAN WORSKI 20, PATRYK LASEK 6 i MARCEL TARASIAK 1