V TURNIEJ MŁODZIKÓW VICTORIA-CUP
mnóstwo przepysznych ciast, którymi przez cały turniej zajadali się uczestnicy turnieju. Ogromne DZIĘKI. Relacja z turnieju:
8 Lutego w hali wałbrzyskiej TOYOTY odbyła się V edycja turnieju młodzików VICTORIA-CUP. W turnieju wzięło udział blisko 90 zawodników z 8 klubów. Turniej zdominowały wałbrzyskie zespoły Górnika Nowe Miasto i Victorii. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Wszystkie mecze były bardzo zacięte, kończyły się remisami lub wygranymi 1 lub dwiema bramkami. W grupie finałowej o miejsca 1 – 4 dwa mecze zakończyły się jedno bramkowymi zwycięstwami i padły aż 4 remisy. Organizatorzy ufundowali mnóstwo nagród, dla najlepszych zawodników w każdym zespole, najlepszych indywidualnie w turnieju, ponadto każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsze zespoły puchary. Wyniki końcowe:
LIGA MISTRZÓW
1. GÓRNIK I NOWE MIASTO
2. GÓRNIK II NOWE MIASTO
3. VICTORIA WAŁBRZYCH
4. GRYF ŚWIDNICA
LIGA EUROPEJSKA
1. BŁYSKAWICA SZEWCE
2. BASZTA WAŁBRZYCH
3. UKS MARCINOWICE
4. ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ
Najlepsi zawodnicy:
Najlepszy strzelec KRYSTIAN WORSKI – VICTORIA WAŁBRZYCH 7 bramek
Najlepszy zawodnik SEBASTIAN FRANCUS – GÓRNIK I N.M.
Najlepszy bramkarz – KRZYSZTOF STASIŃSKI – UKS BASZTA WAŁBRZYCH
Najlepszy zawodnik w drużynie Victorii WOJCIECH DERKACZ