Przewały organizatorów na turnieju młodzików

Zgrzytem zakończył się turniej młodzików organizowany przez GKS Zagłębie Wałbrzych w hali Wałbrzyskich Mistrzów. Gospodarze, aby zapewnić sobie awans do półfinałów w meczu grupowych zamiast gracza Zagłębia wystąpił jego brat, zawodnik Górnika Nowe Miasto. W meczu z naszym zespołem właśnie zawodnik Górnika Nowe Miasto zdobył bramkę dla Zagłębia dającą zwycięstwo Zagłębiu 1 : 0 i spychającą nasz zespół na 4 miejsce w grupie pozbawiając nas tym samym gry w półfinale. Po zgłoszeniu protestu przez nasz zespół (który został przez organizatorów totalnie "olany" do drużyny Zagłębia powrócił jej zawodnik, co od razu przełożyło się na grę gospodarzy i porażkę 0 : 3 z Victorią Świebodzice będąc zespołem o 2 klasy gorszym. Po co więc organizować turnieje skoro sami gospodarze próbują robić wynik na siłę różnymi przewałami. Świetnie że ktoś stara się urozmaicić dzieciom zimowe treningi rywalizacją w turniejach halowych, ale robienie wyniku na siłę to już jest zwykłe chamstwo. Więc po co się produkować. We wcześniejszych meczach nasz zespół pokonał poźniejszego półfinalistę MKS Szczawno Zdrój 1 : 0 po bramce Oskara Nowaka, przegraliśmy z Football Academy 0 : 1 ( jakieś fatum wisi nad nami w meczach z FA, podobnie jak w lidze młodzika, tak dzisiaj byliśmy lepsi piłkarsko, ale to rywale zwyciężyli 1 : 0). W czwartym meczu pokonaliśmy zespół Górnika Wałbrzych 2 : 0. Obie bramki zdobył po świetnych podaniach Oskara Nowaka nowy zawodnik w naszym klubie Michał Spiechowski. Brawo Michał. Do meczu o 7 miejsce nasz zespół nie przystąpił bowiem dzieci rozgoryczone przewałami dorosłych organizatorów nie chciały grac w tym turnieju.