Pracowity weekend naszych drużyn

Pracowicie spędzą długi weekend nasze drużyny. I tak w piątek o godzinie 17 młodzicy młodsi rozegrają ostatni mecz w tym sezonie w Szczawnie Zdroju z MKS Szczawno. W sobotę odbędzie się III Turniej Ligi Żaka w której liderem po 2 turniejach jest nasza drużyna. Trzymamy kciuki za naszych Żaków. Także w sobotę o godzinie 18 drużyna młodzików rozegra ostatni mecz ligowy z Gwarkiem II Wałbrzych. Mecz ten jest o tyle istotny, że obydwie drużyny mają tyle samo punktów i mecz ten zadecyduje o tym, który zespół zakończy ostatecznie rozgrywki na 2-gim miejscu. Trampkarze Victorii wezmą w sobotę i niedzielę udział w Międzynarodowym Turnieju, który odbędzie się w Strzegomiu z udziałem m.in. drużyn z Ukrainy i Czech.

A już w poniedziałek ostatni turniej Ligi Żaka. Mam nadzieję że z naszą drużyną świętującą końcowy sukces.