Porażka młodzików młodszych

Kolejny świetny występ naszych młodzików młodszych i kolejna porażka na którą na pewno nie zasłużyliśmy. Świetny występ nasze drużyny mimo iż zespół Górnika Nowe Miasto po raz kolejny wystąpił  z zawodnikami grający w Dolnośląskiej Lidze Młodzika, którzy bili nas o głowę, a nawet 2 pod względem warunków fizycznych. Na stoperze wystąpił bramkarz z drużyny trampkarzy, więc nasi zawodnicy z rocznika 2007 czy 2008 nie mieli w tych pojedynkach żadnych szans. Cały nasz zespół należy pochwalić za walkę, ambicję, świetne akcje, stworzenie sobie kilku świetnych okazji do zdobycia bramki m.in. strzał w poprzeczkę z rzutu wolnego w końcówce meczu przez Kamila Gubałę. W naszej drużynie na najwyższe oceny zasłużyli: Patry Lasek, Maciej Musiał, Marta Sowa, Kamil Gubała za pierwszą połowę jako bramkarz, oraz jego zmiennik czyli Sergiusz Olszówka, który zagrał w II połowie kapitalny mecz broniąc nawet w beznadziejnych wydawało by się sytuacjach. Brawo Serek. Świetnie w roli stopera poradził sobie najmniejszy i najmłodszy na boisku Wojtek Derkacz.  Również pozostali zawodnicy starali się wnieść jak najwięcej do gry na miarę swoich sił i umiejętności. Dlatego też porażka 0 : 1 na pewno nie przynosi nam wstydu. Co szczególnie cieszy widać systematyczne postępy w grze poszczególnych zawodników. Przed nami ostatni mecz sezonu, który odbędzie się w piątek o godzinie 17 w Szczawnie Zdroju. W meczu z Górnikiem nasz zespół wystąpił w składzie:

KAMIL GUBAŁA - SERGIUSZ OLSZÓWKA - bramkarze oraz , MARTA SOWA, MACIEJ MUSIAŁ, NATAN KANIECKI, PATRYK LASEK, OSKAR NOWAK, KRYSTIAN WORSKI, IGOR CHYCIŃSKI, MAGDA SOWA. Na zmiany wchodzili: WOJTEK DERKACZ, BARTOSZ LESIAK, KUBA ZUWAŁA, FILIP KOT.