Poznaliśmy rywali na turnieju TATRY-CUP

Poznaliśmy rywali naszych drużyn podczas turnieju TATRY-CUP w Zakopanem. Najlepiej trafiła drużyna w kategorii U-16 mając za rywali tylko zespoły z polskich klubów. Najgorzej trafiło się rocznikowi w kategorii U-14 ponieważ w tej kategorii wystartuje aż 24 zespoły, a my już na początek mamy za rywali w grupie zespoły z Gdańska, Rudy Śl. oraz ukraiński zespół z Iwano-Frankowska. W kategorii U-10 mamy w grupie tylko 8 drużyn, ale oprócz polskich zespołów m.in. z Gdańska, Brzeszcza zmierzymy się ze szkockim zespołem Glasgow Eagles. W najmłodszej kategorii U-9 znajdują się zespoły szkocki Glasgow Eagles, oraz polskie zespoły m.in. z Krakowa Garbarnia i Jadwiga, z Radomska, Płocka czy Radomia.

Już po tym zestawie widać, że czeka nas ciężka walka i ostry początek wakacji. Powodzenia.