Porażka młodzików młodszych

2 dni po rozegraniu meczu z Górnikiem Wałbrzych, obydwa zespoły zmierzyły się ponownie. Tym razem minimalnie lepszy okazał się zespół Górnika Wałbrzych pokonując nasz zespół 4 : 3. Ale naszej drużynie należą się ogromne brawa, bo mimo braku aż 6 zawodników podstawowego składu (Oskar Nowak, Oskar Greiner, Tomek Marciniak, Igor Chyciński, Krystian Worski i Sebastian Piwowarski) To nasz zespół prezentował się naprawdę znakomicie prowadząc do przerwy 3 : 1. Niestety po przerwie zeszło z naszej ekipy powietrze, bo graliśmy młodszym składem, i tu przewaga fizyczna w końcówce meczu naszych rywali zadecydowała o naszej porażce. Nieszczęście zaczęło się od dziwnej decyzji sędziego i podyktowania rzutu karnego dla rywali, nie do końca wiadomo za co. I mimo rosnącej przewagi rywali to nasz zespół stworzył więcej okazji do zdobycia gola, ale w decydujących momentach zabrakło sił na skuteczne wykończenie akcji. Trudno wyróżnić kogoś szczególnie, gdyż cały zespół zasłużył mimo porażki na ogromne słowa pochwały. Ale na pewno wyróżniającymi się postaciami byli: Marta Sowa, niesamowicie waleczny Patryk Lasek, Maciej Musiał czy Natan Kaniecki, oraz walcząca z rosłymi obrońcami Magda Sowa. Nasza drużyna zagrała w składzie:

KAMIL GUBAŁA - MACIEJ MUSIAŁ NATAN KANIECKI, FILIP KOT, MARTA MUSIAŁ, PATRYK LASEK, OLIVIER KWIT, DAMIAN JURA, MAGDA SOWA. Na zmiany wchodzili: BARTEK LESIAK, KACPER ZACHWYC, WOJTEK DERKACZ, KUBA MULARZ, MARCIN BAKALARCZYK

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: MAGDA SOWA, PATRYK LASEK, DAMIAN JURA