Efektowne wyjazdowe zwycięstwo młodzików młodszych na zakończenie sezonu

Efektownym zwycięstwem zakończyli sezon młodzicy młodsi naszego klubu. W wyjazdowym meczu w Szczawnie Zdroju pokonali tamtejszy MKS 4 : 0. to zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej efektowne, gdyż nasz zespół przez cały mecz posiadał ogromną przewagę i mnóstwo okazji na podwyższenie wyniku, ale i tak całej drużynie należą się słowa uznania za świetną grę i pokazanie mnóstwo ciekawych akcji  ofensywnych jak i poukładaną grę w obronie, którą świetnie kierowała Marta Sowa.W bramce bez zarzutu spisywał się po raz kolejny Sergiusz Olszówka, podobnie jak po przerwie jego zmiennik Dawid Raszyk. Cała czwórka obrońców podobnie jak ich zmiennicy nie dopuścili do utraty bramki umiejętnie przerywając akcje rywali. Pomocnicy jak i napastnicy świetnie rozgrywali piłkę stwarzając co rusz okazję do zdobycia bramki, jak również bardzo dobrze kryjąc rywali nie dopuszczaliśmy do ataków na naszą bramkę umiejętnie wyprzedzając rywali i przejmując piłkę. Do końca Czerwca mamy treningi oprócz zawodników wyjeżdżających na turniej do Zakopanego Nasz zespół w ostatnim meczu sezonu wystąpił w składzie:

SERGIUSZ OLSZÓWKA - FILIP KOT, NATAN KANIECKI, MARTA SOWA, MACIEJ MUSIAŁ, DAMIAN JURA, OSKAR NOWAK, IGOR CHYCIŃSKI, MAGDA SOWA. Na zmiany wchodzili:  DAWID RASZYK, BARTEK LESIAK, OLIVIER KWIT, ANDRZEJ BŁASZKIEWICZ, KACPER ZACHWYC.

Bramki zdobyli: MAGDA SOWA, MARTA SOWA I OSKAR NOWAK 2.