Fantastyczny mecz młodzików w ostatniej kolejce LM.

W ostatniej kolejce drużyna młodzików wystąpiła na boisku Gwarka Wałbrzych. I tu podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy mimo długiego weekendu przywieźli swoje pociechy  abyśmy mogli rozegrać ostatni mecz sezonu. Nasz zespół rozegrał świetne spotkanie prowadząc do przerwy 2 : 0 po pięknych uderzeniach Igora Chycińskiego i Krystiana Worskiego. Mecz był meczem walki z oby dwu stron. Mimo naszego prowadzenia przez całą pierwszą połowę toczyła się zażarta walka na całym boisku. Po przerwie obraz gry nie zmienił się i na całym boisku toczyła się walka. W końcówce meczu rywale zdobyli kontaktową bramkę, na którą po chwili pięknym uderzeniem z 16 metrów popisał się Patryk Lasek i było 3 : 1. W naszym zespole nastąpiły  zmiany i niestety chyba niezbyt rozgrzany w bramce Dawid Raszyk popełnił 2 błędy i mimo kilku świetnych okazji z naszej strony mecz zakończył się remisem 3 : 3, co w konsekwencji spowodowało, że nasi młodzicy ostatecznie ukończyli sezon na 3 miejscu. Ale i tak jest to ogromny sukces całego tego młodziutkiego zespołu i trenera Tomasza Sowy, albowiem nikt z naszych zawodników nie jest z rocznika 2004 i praktycznie cały zespół zostaje na kolejny sezon w niezmienionym składzie (oprócz rezerwowego bramkarza Szymona Tomasikiewicza). W ostatnim meczu sezonu nasz zespół wystąpił w składzie:

S. TOMASIKIEWICZ ( D. RASZYK) - K. GUBAŁA, M. MUSIAŁ, N. KANIECKI, P. LASEK, M. SOWA, M. SOWA, K. WORSKI, F. KOT, I. CHYCIŃSKI, O. NOWAK, K. ZUWAŁA,