Victoria v-ce Mistrzem w Lidze Żaka

Nasza drużyna Żaków tuż po dekoracji za zdobycie 2 miejsca w Lidze Żaka. Ogromne brawa dla całej ekipy która walczyła w turniejach i osiągnęła sukces w postaci 2 miejsca. Szkoda tylko, że rywalizację najmłodszych storpedowali organizatorzy z Wydziału Szkolenia OZPN Wałbrzych totalnie kompromitując się przy organizacji turniejów na boiskach interpretując zalecenia Unifikacji PZPN według własnego widzimisię, co na pewno wypaczyło sens tych rozgrywek. Tak to kolejny raz dorośli niszczą przez swoją niekompetencję pracę trenerów i wysiłek dzieci. Klub nasz w rozgrywkach Ligi Żaka reprezentował zespół w składzie:

GRACJAN  DAWIDZIAK - ARTUR JURCZAK - bramkarze, oraz KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK, MAGDA SOWA, BARTEK LESIAK, WOJTEK DERKACZ, OSKAR KORDYLAK, PAWEŁ JASTRZĄBEK, KUBA CZYŻ, JULIA CZYŻ, MATEUSZ BARTKOWIAK, KUBA. ŁĄKOWSKI, B. MOJSA

TRENERZY: MIROSŁAW FURMANIAK - TOMASZ SOWA

Nasza drużyna tuż po dekoracji.