Pracowite weekendy naszych drużyn

Linki do zdjęć z turniejów w Nowej Rudzie, Ząbkowicach i Złotoryi.

Ostatnie dwa tygodnie to okres wytężonej pracy naszych drużyn. W VIII Memoriale R.Druciaka w Nowej Rudzie wróciliśmy z tarczą, gdyż nie udało się nam powtórzyć ubiegłorocznego sukcesu rocznika 2008 i wygrać w Memoriale. Ale i tak nasz zespół zaprezentował się przyzwoicie. Minimalna porażka z późniejszymi zwycięzcami Polonią Nysa 0 : 1 nie pozwoliła nam walczyć o najwyższe trofea. Dlatego w meczach o miejsca 4 - 6 nas reprezentował zespół złożony z zawodników z zespołów orlików i skrzatów. Skończyliśmy ostatecznie na 6 miejscu, ale całemu zespołowi i trener Bogumile Wilczyńskiej należą się brawa za ambitną postawę naszego zespołu. Skład naszego zespołu podczas turnieju w Nowej Rudzie:

BRUNO BETKA - PATRYK WILCZYŃSKI, PAWEŁ JASTRZĄBEK, MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI, WOJCIECH DERKACZ, PATRYK WILCZYNSKI, MARCEL TARASIUK, ALEKSANDER BETKA, MATEUSZ WILCZYŃSKI.                                                   W niedzielę na turnieju w Ząbkowicach wystąpili nasi młodzicy rocznika 2008. Początek był bardzo udany dwa zwycięstwa i nieznaczna porażka 0 : 1 z zespołem Orlika Ząbkowice spowodowała, że wystąpiliśmy w małym finale. W pojedynku z zespołem Nysy Kłodzko młodzi zawodnicy Orła Ząbkowice nie panowali nad tym co dzieje się na boisku, czego efektem były 2 kontuzje, w tym bardzo poważna czyli złamanie nadgarstka przez Patryka Laska. Końcówkę meczu graliśmy praktycznie w 3 zamiast w 5, co przełożyło się na porażkę z Nysą Kłodzko 2 : 3 mimo prowadzenia 2 : 0. Skład naszego zespołu podczas turnieju w Ząbkowicach:     WOJCIECH DERKACZ - KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK, BARTOSZ LESIAK, MARCEL TARASIUK.                                                                                                                                       Sobota 20 Lutego to turniej w Hali Wałbrzyskich Mistrzów w kategorii Żak. 7 zespołów zagrało w systemie każdy z każdym. W turnieju zgodnie z zaleceniami nie prowadzono ostatecznej klasyfikacji. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, najlepsi w każdym zespole upominki, najlepsze zespoły puchary. Nagrody otrzymali także najlepszy strzelec i najlepszy bramkarz. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek.  Skład naszego zespołu podczas turneiju VICTORIA-CUP:  KAMIL CISZEK - MATEUSZ WILCZYŃSKI, SZYMON WENDYCZ, MATEUSZ PRZYBYLSKI, JAKUB LICHOŃ ALAN SIEMIŃSKI, FILIP PIOTROWSKI.                                                                                      W niedzielę 21 Lutego na turnieju w Złotoryi wystąpili nasi trampkarze. Po wielu perturbacjach dotarliśmy z 1,5 godzinnym opóźnieniem z powodu awarii busa i musieliśmy ostatecznie rozegrać 6 meczy mając po każdym meczu 1 mecz przerwy co było ogromnym obciążeniem. Mimo to wygraliśmy wszystkie 4 pojedynki w grupie, ponosząc porażkę w meczu półfinałowym z późniejszymi zwycięzcami GKS Raciborowice 0 : 1. W meczu o 3  miejsce pokonaliśmy Akademię z Chojnowa 2 : 0 zajmując ostatecznie 3 miejsce. Królem strzelców został Igor Chyciński zdobywając 7 bramek. Kontuzji doznał Krystian Worski, ale mam nadzieję na szybki powrót Krychy do treningów. Wyniki trampkarzy w Złotoryi:

VICTORIA - GÓRNIK ZŁOTORYJA  2 : 0  bramki IGOR CHYCIŃSKI 2                                                                                      VICTORIA - KUŻNIA JAWOR   4 : 0  bramki: IGOR CHYCIŃSKI 3, KRYSTIAN WORSKI 1                                              VICTORIA - AP CHOJNÓW       2 : 0      bramki: OSKAR GREINER 2                                                                           VICTORIA - STAL CHOCIANÓW 1 : 0  bramka IGOR CHYCIŃSKI

Półfinał:

VICTORIA - GKS RACIBOROWICE 0 : 1

mecz o 3 miejsce

VICTORIA - AP CHOJNÓW 2 : 0   bramki: IGOR CHYCIŃSKI i KRYSTIAN WORSKI

Skład naszej drużyny podczas turnieju w Złotoryi:

FILIP TUMIŃSKI - KRYSTIAN WORSKI, IGOR CHYCIŃSKI, OSKAR GREINER, FILIP KOT, WOJCIECH DERKACZ, NATAN KANIECKI, BARTOSZ LESIAK