Turniej żaków Świdnica 7.02

Link do filmów z turnieju żaków w Świdnicy

Kapitalny występ naszych żaków w Świdnicy. Drużna naszych żaków pod wodzą trener p. Bogumiły Wilczyńskiej świetnie zaprezentowała się podczas turnieju w Świdnicy. Drużyna w czasie turnieju rozegrała 5 meczy wygrywając 3, ponosząc dwie porażki. Dało to naszej ekipie 2 miejsce, ale najważniejsza była postawa. Olbrzymia wola walki, zaangażowanie, mnóstwo zdrowia zostawione na boisku przyniosło nam ostatecznie 2 miejsce. Do tego trzeba dodać,  że zagraliśmy tylko z jednym rezerwowym, więc sukces jest tym większy. Brawo za ten wysiłek. Do tego trzeba dodać, że królem strzelców został Mateusz Wilczyński zdobywając 5 bramek. Brawo Mati.

Pod kierunkiem trener Bogumiły Wilczyńskiej żaki Victorii osiągnęły następujące rezultaty:

GRYF II ŚWIDNICA - AP VICTORIA 0 :4

POLONIA-STAL ŚWIDNICA – AP VICTORIA 1 : 0

GRYF I ŚWIDNICA – AP VICTORIA 2 : 0

VICTORIA – GRYF II ŚWIDNICA 4 : 0

VICTORIA – POLONIA-STAL ŚWIDNICA 2 : 1

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Olek Betka - Matusz Wilczyński (C), Szymon Wendycz, Kamil Ciszek, Alan Siemiński, oraz Julian Elżbieciak.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali:

MATEUSZ WILCZYŃSKI 5, OLEK BETKA 2, KAMIL CISZEK 1, ORAZ 2 BRAMKI SAMOBOJCZE.