Porażka młodzików w Szczawnie.

Drużyna naszych młodzików w zaległym meczu uległa w Szczawnie Zdroju tamtejszemu MKS-owi 0 : 3. Wbrew wynikowi to nasz zespół stworzył więcej okazji do zdobycia goli, ale fatalna skuteczność spowodowała, że to rywale zainkasowali 3 punkty. Najbardziej znamienny jest fakt, że piłkarsko i dużo lepiej w obronie zagraliśmy w II połowie gdy na boisku pojawili się zmiennicy głownie rocznik 2007 i 2008. Świetna gra w obronie i stworzenie kilku sytuacji bramkowych, spowodowały, że dużo ciekawszy mecz oglądaliśmy podczas 2 połowy ( w czasie gdy grali zmiennicy nie straciliśmy bramki). Zdecydowanie postacią nr 1 w naszym zespole był Mateusz Podralski ( mimo blisko miesięcznej przerwy w treningach), a niewiele ustępował mu Patryk Lasek. W zespole odczuwalny był brak kapitana zespołu czyli Marty Sowy, co przełożyło się na błędy w obronie i w efekcie na stracone bramki. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

1 połowa: KAMIL GUBAŁA, OSKAR GREINER, KRYSTIAN WORSKI, KAMIL KRACZKOWSKI, MATEUSZ PODRALSKI, PATRYK LASEK,  MAGDA SOWA, SEBASTIAN PIWOWARSKI, OSKAR NOWAK.

2 połowa: od 38 minuty graliśmy w składzie:

DOMINIK PYTLAK, BARTOSZ LESIAK, MATEUSZ PODRALSKI, KACPER ZACHWYC, NATAN KANIECKI, OLIVIER KWIT, WIKTORIA SZYMAŃSKA, PATRYK LASEK, TOMASZ MARCINIAK