Nieudany weekend naszych drużyn

Nieudany weekend zanotowały nasze drużyny. Najpierw w piątek drużyna żaków przegrała w meczu  2 rundy Pucharu 40-lecia OZN Wałbrzych z zespołem Baszty 6 : 11. Mecz miał różne oblicza. W pierwszej kwarcie dobra gra naszego zespołu i prowadzenie 3 : 2 po 2 bramkach Sebastiana Piwowarskiego i jednej Krystiana Worskiego. Druga kwarta i kolejna nasza siódemka na boisku i kompletnie zagubiona drużyna nie wiedząca co się dzieje na boisku. Tę część meczu przegraliśmy 1 : 5 i po dwóch kwartach przegrywaliśmy 4 : 8. Powrót pierwszej siódemki i zdecydowanie lepsza gra. Remis w tej części 2 : 2 i przegrywamy 6 : 10. W ostatniej części padła tylko jedna bramka dla rywali i ostatecznie przegraliśmy mecz 6 : 11. Szkoda, że zabrakło w tym meczu takiej determinacji i woli walki jak w poniedziałkowym meczu z Polonią Świdnica, dlatego w najbliższy piątek zagramy w meczu z Football Academy o awans do półfinału. Tylko zwycięstwo daje nam awans do półfinału.

Skład naszych żaków w meczu z Basztą Wałbrzych:

ANDRZEJ BŁASZKIEWICZ - SERGIUSZ OLSZÓWKA - bramkarze, oraz

Bramki zdobyli: Sebastian Piwowarski 3 ( 3, 8, 27 min.) Krystian Worski 2 (9 , 33 min) Olivier Kwit 1 (24 min)

W sobotnim meczu ligi młodzika nasz zespół doznał wysokiej porażki  z drużyną Górnika Wałbrzych 1 : 11. W meczu tym wystąpiliśmy bez kilku zawodników co odbiło się na postawie całego zespołu ( m.in. Oskar Nowak, który zagrał cały mecz w drużynie trampkarzy zdobywając pięknego gola w meczu z Gwarkiem Wałbrzych). Bramkę dla naszego zespołu zdobył w tym meczu Kamil Kraczkowski. A już w najbliższy wtorek o godzinie 17,30 drużyna młodzików rozegra zaległy mecz z MKS Szczawno w Szczawnie Zdroju. Zbiórka zawodników godz. 16,30 na stadionie w Szczawnie Zdroju.

KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK, OSKAR GREINER, BARTEK LESIAK, MAGDA SOWA, SEBASTIAN PIWOWARSKI, DAMIAN JURA, TOMASZ MARCINIAK, MIKOŁAJ KAZIMIEREK, OLIVIER KWIT, KRYSTIAN WORSKI, NATAN KANIECKI, WIKTORIA SZYMAŃSKA, WOJTEK DERKACZ, MIKOŁAJ KAZIMIEREK (http://victoriaap.futbolowo.pl)