Od porazki rozpoczął rozgrywki zespół młodzików młodszych.

Od wysokiej porażki rozpoczął sezon zespół młodzików młodszych. W wyjazdowym meczu nasza drużyna przegrała wysoko w Świebodzicach 6 : 11. Ale wbrew temu co sugeruje wynik różnicy na boisku nie było widać zupełnie, może oprócz tego, że rywale grali rocznikiem 2005, a u nas dominował rocznik 2008. Mimo ogromnej przewagi fizycznej to nasz zespół był dominującym w pierwszej połowie. W pewnym momencie prowadziliśmy już 3 : 1, ale swojego dnia nie mieli w tym dniu nasi boczni obrońcy i bramkarze albowiem po ich błędach traciliśmy kuriozalne bramki. I mimo tych błędów pierwsza polowa zakończyła się wynikiem 4 : 4. Tuż po przerwie kolejny błąd w obronie spowodował, że rywale wyszli na prowadzenie 5 : 4. Ale nasza drużyna po kolejnym kontrataku strzeliła wyrównującą bramkę. Jej strzelcem był rozgrywający świetny mecz chyba zdecydowanie najlepszy zawodnik na boisku Oskar Nowak. Była to jego 3 bramka w tym meczu. Niestety festiwal błędów w obronie trwał w najlepsze, szczególnie w ostatnich 8 minutach gdy z wyniku 6 : 8 mimo naszych kilku sytuacji do zdobycia gola ( w jednej akcji trafiliśmy 2 razy w poprzeczkę i raz w słupek) zrobił się wynik 6 : 11. Mimo tak wysokiej porażki całej drużynie należą się brawa szczególnie za akcje ofensywne. Świetnie organizowane akcje, mnóstwo okazji do zdobycia bramki, ogromna waleczność, ambicja mimo przewagi fizycznej i starszych wiekowo rywali, na dodatek uzupełniających skład w czasie meczu zawodnikami z drużyny młodzików występujących w Lidze Dolnośląskiej młodzików świadczy o tym jak trudnym przeciwnikiem byliśmy dla rywale ze Świebodzic, którzy musieli uciekać się do takich zagrywek nie fair jak korzystanie z zawodników  wyższej ligi, którzy za 2 godziny mieli rozgrywać mecz w swojej lidze. Jest to kolejny klub, po kilku innych klubach, który stosuje zagrywki wystawiając zawodników z wyższych lig, aby tylko wygrać z drużyną Victorii. Na najwyższe oceny w naszym zespole zasłużyli: Oskar Nowak, Marta Sowa, Krystian Worski, Patryk Lasek. Niezły występ zanotowali też Olivier Kwit i Tomek Marciniak.  Nasz zespół wystąpił w Świebodzicach w składzie ( przy nazwisku oceny za grę):

SERGIUSZ OLSZÓWKA 5, - BARTEK LESIAK 3, TOMEK MARCINIAK 5, MARTA SOWA 8, MACIEK MUSIAŁ 4, PATRYK LASEK 6, IGOR CHYCIŃSKI 5, OSKAR NOWAK 9, KRYSTIAN WORSKI 8,

Na zmiany wchodzili: DAWID RASZYK 4, MAGDA SOWA 5, OSKAR GREINER 3, OLIVIER KWIT 5, WOJTEK   DERKACZ 4, MARCIN BAKALARCZYK 2.