I runda Ligi Orlika

Bardzo pechowo zakończył I rundę rozgrywek Ligi Orlika nasz zespół. W  meczu decydującym o rozstawieniu i grze w I - II lub III lidze nasza drużyna uległa drużynie Górnika Wałbrzych  6 : 7. Wynik ten nie oddaje tego co działo się na boisku. Nasza drużyna miała przewagę i mnóstwo okazji do zdobycia gola m.in. Igor Chyciński będąc sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał żadnej sytuacji i mimo zdobycia 4 bramek jego skuteczność pozostawia wiele do życzenia podobnie jak Krystiana Worskiego czy Sebastiana Piwowarskiego. Nasz zespół prezentował dużo ciekawszą grę, akcje rozgrywane z pierwszej piłki mogły rzeczywiście się podobać, ale zawiodła kompletnie skuteczność. Nie miał też swojego dnia Artur Jurczak w naszej bramce, ale to efekt braku treningów spowodowanych przygotowaniami do Komunii. Bramki zdobyte przez drużynę Górnika to w większości błędy  naszej obrony. Nie do końca udany występ spowodowany był brakiem kilku zawodników biorących udział w przygotowaniach do I Komunii.  W naszej drużynie zabrakło m.in. Tomka Marciniaka, Bartka Lesiaka, Oskara Greinera, Magdy Sowy, Do tego doszedł uraz Oliviera Kwita, którego już na początku meczu jeden z rywali uderzył w żołądek łokciem, a po powrocie na boisko został uderzy w twarz i dograł mecz z rozbitą wargą. Ograniczone pole manewru ( tylko 1 rezerwowy) mogło sugerować, że to rywale w końcówce zwiększą przewagę, ale to nasz zespół w ostatnich 3 minutach zdobył 2 bramki,na wyrównanie zabrakło już czasu.Patrząc na to co zaprezentował nasz zespół można być pewnym, że po kolejnej rundzie nasza drużyna zamelduje się w I lidze i w ostatnich 2 turniejach walczyć będziemy o wygranie rozgrywek Ligi Orlika. Na turnieju w Starych Bogaczowicach w roli gospodarza wystąpił Wójt Gminy Stare Bogaczowice p. Mirosław Lech, który ufundował napoje, oraz słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju. Nasza drużyna wystąpiła w składzie::

ARTUR JURCZAK - MACIEJ MUSIAŁ, SEBASTIAN PIWOWARSKI, PATRYK LASEK, KRYSTIAN WORSKI, WOJTEK DERKACZ, OLIVIER KWIT, IGOR CHYCIŃSKI.

Bramki zdobyli:

IGOR CHYCIŃSKI 4, KRYSTIAN WORSKI 2

Drugi nasz zespół wystąpił na turnieju w Wałbrzychu i po 2 wysokich porażkach zagra w 3 lidze. Nasz zespół przegrał z Basztą Wałbrzych i Górnikiem Nowe Miasto. Na turnieju w Wałbrzychu wystąpili:

OSKAR KORDYLAK, BORIS MOJSA, FILIP KOT, KUBA KAMIŃSKI, KAMIL GARULA, KUBA MULARZ, MAGDA SOWA.