KOLEJNA PORAŻKA W LIDZE MŁODZIKA MŁODSZEGO

Kolejnej porażki doznał nasz zespół w rozgrywkach ligi Młodzika Młodszego. Mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem, gdyż trudno było zebrać 9 piłkarzy go gry, spowodowane było to przygotowaniami do Komunii Św. i próbami w kościele lub udziałem dzieci w białym tygodniu. Drużyna została zebrana na ostatnią chwilę i było to widać w grze. Początek meczu to w miarę wyrównany pojedynek, ale po błędzie naszego bramkarza Sergiusza Olszówki rywale objęli prowadzenie, a po chwili podwyższyli prowadzenie na 2 : 0. Dość przypadkowa bramka zdobyta niezbyt silnym strzałem przez Oskara Nowaka po rykoszecie trafiła do bramki rywali i wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu. Ale po błędzie obrony rywale kończyli pierwszą połowę prowadząc 3 : 1. Po przerwie nasz zespół zaatakował bardziej energicznie, ale kilku 100% sytuacji do zdobycia gola nie potrafiliśmy wykorzystać, za to w końcówce meczu popełnialiśmy coraz błędów, co skrzętnie wykorzystali ambitni zawodnicy z Nowego Miasta zdobyli kolejne 3 bramki i ostatecznie mecz zakończył się porażką naszego zespołu 1 : 6. Podsumowując szkoda, że tylko kilku naszych zawodników próbowało podjąć ambitnie walkę z rywalami, ale większość przeszła obok meczu, a przy takiej postawie trudno oczekiwać ambitnej gry i walki o jak najlepszy wynik. Na wzmiankę zasługują jedynie za ambicję Igor Chyciński, Magda Sowa, Tomek Marciniak i Oskar Nowak. Pozostali przeszli obok meczu.

Nasz zespół wystąpił w składzie:

SERGIUSZ OLSZÓWKA, KAMIL GUBAŁA - bramkarze oraz OSKAR NOWAK, IGOR CHYCIŃSKI, MAGDA SOWA, TOMASZ MARCINIAK, DAWID RASZYK, OLIVIER KWIT, KACPER ZACHWYC, ARKADIUSZ KWIATEK, DAMIAN JURA.