Liga Orlika

W najbliższą środę 2 drużyny naszej Akademii zagrają w I Turnieju Ligi Orlika. 1 zespół zagra na Orliku przy PSP 21 na Podzamczu. Rywalami naszej drużyny będą zespoły: Baszta Wałbrzych i Górnik Nowe Miasto 2. Zbiórka zawodników na boisku Orlik przy PSP 21 ul. Grodzka - Podzamcze godz. 17. W turnieju zagrają:

OSKAR KORDYLAK - KUBA KAMIŃSKI, KUBA ZUWAŁA, KAMIL GARULA, FILIP KOT, OLAF MOJSA, MAGDA SOWA, KUBA MULARZ.

Drugi zespół naszej Akademii rozegra swój turniej w Starych Bogaczowicach. Zbiórka zawodników godz. 16 przystanek ul. Broniewskiego. Rywalami naszego zespołu będą drużyny Górnika Wałbrzych i Gwarek Wałbrzych. Zawodnicy wytypowani do udziału w turnieju w Starych Bogaczowicach:

ARTUR JURCZAK - IGOR CHYCIŃSKI, SEBASTIAN PIWOWARSKI, MACIEJ MUSIAŁ, WOJTEK DERKACZ, PATRYK LASEK, OLIVIER KWIT.