Rewelacyjni trampkarze

Wydawało się po pierwszej kolejce, gdy wysoko przegraliśmy u siebie z Gwarkiem, że przez całą rundę będziemy tylko chłopcem do bicia.Nasz zespół złożony w większości z młodzików i orlików uzupełniony tylko kilkoma zawodnikami rocznika 2007 nie sprosta rywalom w rozgrywkach trampkarzy. Ale już w 2 występie na pełnowymiarowym boisku i grając 2 x 40 minut pokazaliśmy naprawdę niezłe umiejętności i niesamowitą walkę na całym boisku. Nawet zawodnicy z drużyny Orlików, którzy wczoraj grali w turnieju ligi Orlika dali z siebie wiele. Ale głównym autorem zwycięstwa był występujący w tym meczu kapitan zespołu młodzików Krystian Worski. Zdecydowanie najlepszy zawodnik na boisku zdecydowanie górował nad pozostałymi zawodnikami umiejętnościami jak i walecznością. Wtórowali mu wyróżniający się w obronie Maciej Musiał, Oskar Greiner i Wojtek Derkacz. Wyróżnić też trzeba świetnie broniącego Filipa Tumińskiego, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Ponadto na słowa pochwały zasłużyli Paweł Jastrząbek, Patryk Lasek i walczący Marcel Tarasiuk. Nieco zawiódł Igor Chyciński, ale z każdym meczem powinno być lepiej.

Nasz zespół wystąpił w składzie::

FILIP TUMIŃSKI - MACIEJ MUSIAŁ (k), OSKAR GREINER, WOJTEK DERKACZ, MATEUSZ WŁODARCZYK, BARTEK LESIAK, PATRYK WILCZYŃSKI, PATRYK LASEK, IGOR CHYCIŃSKI, PAWEŁ JASTRZĄBEK, KRYSTIAN WORSKI

Na zmiany wchodzili:

MARCEL TARASIUK, NATAN KANIECKI

Bramki zdobyli:

MACIEJ MUSIAŁ i KRYSTIAN WORSKI po 2, oraz IGOR CHYCIŃSKI i PATRYK LASEK PO 1.