Porażka w lidze młodzika

W rozegranym awansem meczu 3 kolejki ligi młodzika nasz zespół uległ na wyjeździe Lechii Dzierżoniów 2 : 5.Porażka, której przyczyn można szukać w czynnikach poza sportowych. W związku z panującą sytuacją późne kończenie lekcji, dodatkowe zajęcia czy komunie w kościele powodują,  że nie mogliśmy pojechać w pełnym składzie, zmuszeni korzystać z zawodników, którzy grali już w tym  tygodniu w lidze orlika, czy wystąpili we wczorajszym meczu trampkarzy. Najbardziej dal się odczuć brak w składzie Wojtka Derkacza, gdyż błędy w obronie i bramkarza przyczyniły się do tej porażki..Ale ponieważ zgodnie z przyjętą zasadą gramy we wszystkich kategoriach młodszymi rocznikami więc musimy zapłacić frycowe. Ale na pewno zaowocuje to w przyszłości. O ile w pierwszej połowie dawaliśmy radę przegrywając 1 : 2 mając szanse na doprowadzenie do remisu, to druga połowa coraz bardziej widoczny brak sił powodował, że rywale mieli zdecydowaną przewagę. Dotrzymać kroku rywalom  dawał radę Krystian Worski, momentami pomagał mu Patryk Lasek. Nieźle w roli stopera radził sobie Bartek Lesiak, był to jeden z lepszych występów Bartka w ostatnim czasie. Ambicją imponował Paweł Jastrząbek. Pozostali wypadli zdecydowanie słabiej, ale wracamy już do normalnego rytmu meczowego i treningowego, więc wierzę, że dalej.będzie tylko lepiej.. Obie bramki w tym meczu strzelił dla naszego zespołu niezawodny Krycha Worski.