Pracowita końcówka sezonu

Drużyny naszej Akademii mają bardzo pracowita końcówkę sezonu. W najbliższy weekend runda finałowa turnieju Deichmana po meczach której wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy. 20 czerwca zawodnicy z rocznika 2005 i 2006 wezmą udział w turnieju o Puchar Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich. 20 i 21 czerwca drużyna młodzików PUKS Victoria rocznika 2003 i młodsi uzupełniona zawodnikami naszej Akademii z rocznika 2004 weźmie udział w dwudniowym turnieju w Dzierżoniowie. A już 26 czerwca (w dniu rozdania świadectw szkolnych) o godzinie 19,00 zawodnicy naszej Akademii wyjadą wspólnie z piłkarzami PUKS Victoria na obóz przygotowawczy do Hiszpanii mając w planie oprócz treningów zwiedzanie m.in. Wenecji, Paryża oraz wizytę na stadionie FC Barcelona.