Ostatnia runda turnieju Deichmana -Zwycięstwo drużyny naszej Akademii w kategorii U-7.

W sobotę 6 czerwca zakończyła się runda zasadnicza turnieju Deichmana. Niesamowitą walecznością wykazali się w kategorii U-7 nasze skrzaty, które po pokonaniu drużyny Holandii 4 : 0 po kapitalnym meczu wygrali z zespołem  Orlika Kłodzko czyli Paragwajem 3 : 1 co w ostatecznym rozrachunku dało naszym skrzatom zwycięstwo w turnieju do czego na pewno zobligowała nas nazwa  pod którą występowaliśmy w turnieju czyli BRAZYLIA. W sobotę grała również w kategorii U-9 drużyna Słowacji. Niestety nasz zespół grając w bardzo okrojonym składzie doznał 2 porażek z zespołem Norwegii 1 : 2, oraz z zespołem Hiszpanii 1 : 4. Przed nami finały play-off niestety nasza drużyna w kategorii U-7 będzie grała tylko w 4 osobowym składzie gdyż na wakacje wyjechali bracia Masternakowie, a chory jest najmłodszy w ekipie 4 letni Fabian Krok. Wypada mieć tylko nadzieję, że pozostałe nasze zespoły zarówno w kategorii U-9 i U-11 wezmą przykład z najmłodszych i nie poprzestaną tylko na 1 meczu.

Zbiórka drużyn w sobotę:

Drużyna Brazylii w kategorii U-7 zbiórka godz. 9,30

Drużyna Brazylii w kategorii U-9 zbiórka godz. 9,45

Drużyna Słowacji w kategorii U-9 zbiórka godz. 8,40

Drużyna Brazylii w kategorii U-11 zbiórka w niedzielę godz. 9,00!!!

Proszę pamiętać o zabraniu legitymacji szkolnych, gdyż będzie to podstawą do udziału drużyny w turnieju.