Bardzo udany tydzień drużyn naszej Akademii

Bardzo udany tydzień miały drużyny naszej Akademii. We wtorek I turniej III Ligi Orlika, który odbył się w Kuźnicach Św. zdecydowanie wygrał 2 zespół naszego klubu odnosząc komplet 3 zwycięstw i awansując do II ligi.

W środę odbył się turniej II Ligi Orlika i tu nasza drużyna mimo iż wystąpiła mocno osłabiona zajęła 2 miejsce po 2 remisach i 1 zwycięstwie.

Sobota to mecze ligi młodzików. Najpierw o ogromną niespodziankę postarał się zespół młodzików młodszych pokonując czołowy zespół tych rozgrywek Victorię Świebodzice 8 : 4.Ogromne brawa dla całej drużyny i trenera Tomasza Sowy. Po meczu młodzików młodszych na boisko wyszła drużyna młodzików i mimo przewagi tylko zremisowała z drużyną Zdrój Jedlina Zdrój 2 : 2. Są to pierwsze stracone punkty naszych młodzików.

W najnowszej galerii zdjęcia z potyczek młodzików i młodzików młodszych, jak zwykle autorstwa p. Marcina Lesiaka za które dziękuję.