Współlider pokonany.

AP 13 Jarosława Laty Świdnica - VICTORIA 0 : 6

Już pierwsza akcja zespołu Victorii w wyjazdowym meczu w Świdnicy przyniosła nam prowadzenie. Posiadający w składzie kilku zawodników o świetnych warunkach fizycznych zawodników, zespół ze Świdnicy zdecydowanie ustępował nam zarówno w wyszkoleniu indywidualnym, przygotowaniu taktycznym jak i w przygotowaniu fizycznym. Drużyna ze Świdnicy stworzyła jedną okazję bramkową zakończoną strzałem w poprzeczkę, a pozostałe akcje nie stanowiły zagrożenia dla naszej bramki. Mnóstwo akcji granych z pierwszej piłki, walka o każdą piłkę, zdecydowana większa szybkość naszych zawodników powodowała, że raz po raz stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką rywali. Mecz pokazał jak zdecydowaną przewagę posiada nasz zespół w rozgrywkach ligi młodzika, i już na kolejkę przed końcem rozgrywek wygrywamy pierwszą rundę mimo iż do rozegrania mamy jeszcze jeden mecz z zespołem Due Soccer ze Świebodzic. Ale wcześniej w niedzielę 23 Maja rozegramy pojedynek pierwszej rundy z zawsze niebezpiecznym zespołem Górnika Nowe Miasto. Brawo dla całego zespołu za tak udaną pierwszą rundę i oby tak udanie zagrać w rewanżach.