KOLEJNE ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW

W rozegranym w środę na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego meczu ligi młodzika nasz zespół pokonał drużynę Pogoni Pieszyce 5 : 1. Mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to mnóstwo ciekawych akcji, walki na całym boisku i nasze prowadzenie 3 : 1. Druga połowa rozgrywana w czasie ulewy i zacinającego deszczu była ogromnym wyzwaniem dla oby dwóch zespołów. Mimo mnóstwa okazji do zdobycia bramek, wykorzystaliśmy tylko 2 autorstwa Patryka Wilczyńskiego, który zdobył w meczu młodzików po raz pierwszy 2 bramki, i Krystiana Worskiego , który na minutę przed końcem meczu ustalił wynik na 5 : 1. Oprócz strzelców bramek wyróżnili się w tym meczu ostoja obrony Wojtek Derkacz, oraz Patryk Lasek autor pierwszej bramki dla nas po indywidualnej akcji, obsługujący kolegów dokładnymi podaniami. Szkoda, ze ulewa, która przeszła nad stadionem w 2 połowie zepsuła widowisko, ale cieszy kolejna wygrana, więc brawa dla całego zespołu i oby tak w piątkowym meczu z drużyną v-ce lidera Akademią Piłkarską 13 ze Świdnicy.