Udany start młodzików

Udanie zainaugurowali rozgrywki nasi młodzicy. W pierwszej kolejce pokonaliśmy na własnym stadionie zespół Górnika Nowe Miasto. Mimo, że część zawodników dopiero niedawno wróciła z wakacji i widać było braki treningowe, to nawet jeszcze mimo wakacyjnej formy zespołu pokonaliśmy rywali z Górnika Nowe Miasto 3 : 1. W naszym zespole wyróżniającym się piłkarzem był Oskar Greiner, który mimo iż nie grał od początku meczu, to zaraz po wejściu na boisko zdobył bramkę pokonując pięknym lobem z własnej połowy bramkarza zespołu Górnika. Na 2 : 0 podwyższył Krystian Worski, ale po błędzie całej obrony przy rzucie rożnym rywale zdobyli kontaktową bramkę. Druga połowa to walka obydwu drużyn, z tym, że zdecydowanie więcej okazji bramkowych stworzył nasz zespół. Wykorzystaliśmy tylko 1, a zdobywcą bramki był Igor Chyciński. Tak więc mimo nie najwyższej jeszcze formy cieszymy się ze zdobytych 3 punktów. W naszym zespole najkorzystniej zaprezentował się się Oskar Greiner, który oprócz zdobytej bramki bardzo dobrze spisywał się w grze obronnej. A już za tydzień kolejny trudny rywal zespół Polonia-Stal Świdnica z którym zmierzymy się o godzinie 15 na stadionie przy ul. Kusocińskiego.