TURNIEJ ŻAKÓW W RAWICZU

Kapitalny występ naszych Żaków podczas charytatywnego turnieju zorganizowanego przez Lech Poznań Football Academy w Rawiczu. W rozgrywkach grupowych pokonaliśmy po ciężkim wyrównanej walce zespół Zagłębia Wałbrzych po bramce Marcina Kłosa zdobytej w końcówce meczu. Następnie przegraliśmy z Lech Poznań FA. R. 0 : 1. W kolejnym meczu pokonaliśmy AWDANIEC II Pakosław 4 : 1 po 3 bramkach Oskara Karolaka i 1 Pawła Jastrząbka. W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się z 1 zespołem AWDANIEC Pakosław, który po najlepszym meczu turnieju pokonaliśmy 5 : 1. Wszystkie bramki zdobył Oskar Karolak, który został królem strzelców turnieju. Nasz zespół zagrał w składzie: FABIAN KROK - OSKAR KAROLAK, WOJTEK DERKACZ, PAWEŁ JASTRZĄBEK, MARCIN KŁOS, OSKAR SIEMIŃSKI, DAWID MAZUREK, ANTONI FURMANIAK, BORYS PODSIEDLIK.