Turniej młodzików w Nowej Rudzie

10 Marca pod wodzą trenera Adriana Furmaniak zespół młodzików wziął udział w V Memoriale poświęcony pamięci tragicznie zmarłego wychowanka Piasta Nowa Ruda Radosława Druciaka. W turnieju wystartowało 12 zespołów podzielonych na 4 grupy z których po meczach grupowych utworzono 3 grupy 4 zespołowe. Nasz zespół w rozgrywkach miał za rywali drużyny FC ACADEMY Wrocław i Arkę Nowa Sól. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z zespołem FC Academy Wrocław, który pokonaliśmy 3 : 1. W kolejnym meczu zmierzyliśmy się ze zdecydowanie najlepszym zespołem turnieju Arką Nowa Sól ponosząc porażkę 0 : 3. Dało to nam 2 miejsce w grupie i prawo gry o miejsca 5 - 8. Zwycięstwo z zespołem Odry Wrocław 5 : 1 pozwoliło walczyć nam o 5 miejsce w turnieju. I tu po raz kolejny nasz zespół mając za przeciwnika zespół Baszty Wałbrzych dostał pomroczności jasnej i zamiast grać w piłkę wszyscy nasi zawodnicy próbowali pokazać o ile są lepsi od zawodników Baszty, co oczywiście przełożyło się na ostateczny wynik meczu, który brzmiał 1 : 6. Strzelcem jedynej bramki dla naszego zespołu był najmłodszy w naszej ekipie Tomek Marciniak ( rocznik 2007 z drużyny Orlików), który podczas całego turnieju prezentował się bardzo dobrze. W naszym zespole oprócz Tomka nieźle zaprezentowali się Kamil Gubała, Bartek Laskowski, oraz w bramce Szymon Tomasikiewicz. Słabszą formę podczas turnieju zaprezentował Oskar Nok świetnie spisujący się w wiosennych sparingach trampkarzy i juniorów młodszych. Skład drużyny uzupełniali Kacper Stokłosa,Oskar Sudora i Kacper Zachwyc.

Bramki dla naszego zespołu podczas turnieju w Nowej Rudzie zdobywali:

OSKAR NOAK 4, BARTEK LASKOWSKI 2, KACPER STOKłOSA 2. TOMEK MARCINIAK 1