TURNIEJ ŻAKÓW TOYOTA

W przedświąteczną sobotę nasza Akademia w hali wałbrzyskiej TOYOTY  zorganizowała turniej w kategorii Żak. 10 zespołów blisko 100 zawodników. Mnóstwo emocji, zaciętych meczy, pięknych bramek to wszystko czym uraczyli nas młodzi piłkarze podczas przedświątecznych zmagań. Nasz zespół w ostatecznej klasyfikacji uplasował się na 6 miejscu, ale nie odzwierciedla to tego co działo się podczas gry na boisku. Do wyłonienia półfinalistów z grupy w której występowała nasza drużyna [potrzebna była dodatkowa tabela dla 3 zespołów Victorii, Orła Lubawka i drużyny Futgol II Czarny Bór. Najgorzej w małej tabeli wypadł nasz zespół, w związku z tym do półfinału awansowały Orzeł i Futgol II. Nam przypadła walka o miejsca 5 - 6. W pojedynku z drużyną Szczytu Boguszów zagrali w naszym zespole wszyscy zawodnicy biorący udział w tym turnieju (12) i mimo prowadzenia 2 : 0 w ostatnich minutach przegraliśmy 2 : 3. Ale w tej kategorii wiekowej nie najważniejszy jest wynik dlatego wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a oprócz wyróżnionych najlepszych zawodników strzelca, bramkarza i zawodnika, dodatkowo w każdym zespole wyróżnienie otrzymał zawodnik wskazany jako najlepszy przez trenera swojego zespołu. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali paczki świąteczne, drużyny poczęstunek w postaci pizzy, a najlepsi zawodnicy otrzymali upominki ufundowane przez firmę DACCO ze Świdnicy, której organizatorzy dziękują za ufundowanie nagród. Wyniki drużyny Victorii:

AP VICTORIA - DIAMENT WAŁBRZYCH 1 : 0

AP VICTORIA - ORZEŁ LUBAWKA 0 : 2

AP VICTORIA - GRYF ŚWIDNICA  1 : 1

AP VICTORIA - FUTGOL I CZARNY BÓR  1 : 0

mecz o 5 miejsce

AP VICTORIA - SZCZYT BOGUSZÓW-GORCE  2 : 3

WYNIKI KOŃCOWE

1. ORZEŁ LUBAWKA

2. FUTGOL II CZARNY BÓR

3. UKS SIÓDEMKA BIELAWA

4. FUTGOL I CZARNY BÓR

5. SP SZCYT BOGUSZÓW-GORCE

6. AP VICTORIA WAŁBRZYCH

7. GRYF II ŚWIDNICA

8. BASZTA WAŁBRZYCH

9. DIAMENT WAŁBRZYCH

10. GRYF I ŚWIDNICA

Skład drużyny AP Victoria:

DAMIAN GIEWARTOWSKI - PAWEŁ JASTRZĄBEK, SZYMON WENDERA, GRZEGORZ CZELEŃ, MARCEL TARASIAK, ADAM CHWIAŁKOWSKI, MATEUSZ GETNER, HUBERT DYMOWSKI, KAMIL CIODEK, MATEUSZ WILCZYŃSKI, ANDRII YHTIENKO.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali:

PAWEŁ JASTRZĄBEK I MATEUSZ GETNER PO 2 oraz  MATEUSZ WILCZYŃSKI 1.