SUPER WYSTĘP MŁODZIKÓW

.Drużyna młodzików Victorii rocznika 2008 wspólnie z drużyną Górnika Nowe Miasto awansowały do turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Podczas turnieju rozegranego w Witoszowie obie wałbrzyskie drużyny okazały się najlepsze meldując się w finale i tym samym awansując do dalszych rozgrywek zostawiając w pokonanym polu m.in. świdnickie zespoły Polonii-Stali i Gryfa Świdnica, AP Dzierżoniów, AP Nowa Ruda czy Górnika Wałbrzych. Ogromny sukces wałbrzyskich zespołów na świdnickiej ziemi szczególnie zezespół Victorii nie uchodził za faworyta. Ale umiejętności poparte niesamowitą ambicją (mimo okrojonego składu) spowodowały, że to właśnie Victoria i Górnik Nowe Miasto będą reprezentować Podokręg Wałbrzych w dalszych rozgrywkach. Jak wysoki poziom prezentowały obydwa zespoły świadczy fakt, że awansowały do półfinałów z jednej grupy eliminacyjnej i obydwa zameldowały się w finale. Victoria pokonała po kapitalnej akcji indywidualnej Krystiana Worskiego AP Nowa Ruda 1 : 0, a Górnik Nowe Miasto wyeliminował AP Dzierżoniów. Finał wygrał Górnik Nowe Miasto. Nasza drużyna pod wodzą Krzysztofa Worskiego wystąpiła w składzie:

KUBA WIŚNIEWSKI - KRYSTIAN WORSKI, PATRYK LASEK, WOJCIECH DERKACZ, BARTOSZ LESIAK, DOMINIK TRACIAK.