Turniej w Lubinie

W dniu Święta Narodowego w Lubinie odbył się kolejnyturniej organizowany przez SCS AMICO Lubin. W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nam przyszło zmierzyć sięw grupie z zespołami Falubazu Zielona Góra, Amico A Lubin i KS Polkowice. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z zespołem z Zielonej Góry. Stojący na wysokim poziomie mecz, gdzie walka trwała do ostatnich sekund zakończyła się naszą porażką 0 : 2, ale wynikło to z naszych błędów, a nie z przewagi naszych rywali. W drugim meczu zmierzyliśmy się z zespołem KS Polkowice. Fantastyczny występ naszego zespołu. Rywale nie byli w stanie zagrozić naszej bramce. Po dwóch bramkach Oskara Nowaka, świetnej akcji Damiana Pietrka, oraz kapitalnym uderzeniu z dystansu Dawida Korusa pokonaliśmy rywali 4 : 0. W ostatnim meczu grupowym nie sprostaliśmy gospodarzom, po dwóch bramkach samobójczych i dwóch kolejnych błędach w obronie ostatecznie przegraliśmy 0 : 4. W meczu o 5 miejsce zmierzyliśmy się z zespołem Amico Lubin B. Był to kolejny świetny występ naszego zespołu. Mnóstwo zagrań z pierwszej piłkistrzałów z dystansu i po bramkach Oskara Nowaka w 4 i 6 minucie, oraz pięknym uderzeniu Olafa Mojsy pokonaliśmy gospodarzy 3 : 0 zajmując ostatecznie 5 miejsce w turnieju. Turniej wygrał zespół z Zielonej Góry pokonując w finale drużynę z Sosnowca. O wysokim poziomie turnieju niech świadczy fakt, że występujący w Lidze Dolnośląskiej zespół Zagłębia Lubin zajął w turnieju dopiero 7 miejsce zdobywając w turnieju zaledwie 1 punkt. . Nasz zespół wystąpiłw składzie:

KAMIL GUBAŁA - OSKAR NOWAK, OLAF MOJSA, DOMINIK BOGDAN, MATEUSZ BOGDAN, DAWID KORUS, TYMOTEUSZ KASPEREK, MICHAŁ SPIECHOWSKI, DAMIAN PIETREK, TOMASZ MALEWICZ, MICHAŁ LISIAK.

Bramki zdobyli dla naszego zespołu: Oskar Nowak 4, Damian Pietrek, Dawid Korus, Olaf Mojsa po 1.

Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu wybrany został Oskar Nowak. Wyróżnienie od trenera otrzymał Michał Spiechowski za bardzo udany debiut.