Niesamowitysezon trampkarzy Victorii.

W ostatnim meczu trampkarzy skutecznością popisał się Oskar Nowak uzyskując w ciągu zaledwie 2o minut gry w I połowie hat-tricka i dokładając 4 bramkę w 2 połowie. Jak na 11 latka wynik naprawdę niesamowity. Brawo Oskar. Trampkarze Victorii pokonując w ostatnim meczu sezonu zespół Podgórza Wałbrzych 14 : 0 uzyskali niesamowity bilans 14 zwycięstw w 14 meczach i osiągając stosunek bramkowy 150 : 8.

Nasz zespół wystąpił w ostatnim meczu w następującym składzie:

D. PASIAS - T. KASPEREK, A. KRZYSKÓW, Ł. PRUSINOWSKI, D. FILIPIAK, O. SIARA, M. BRONIEK, Ł. PAŃSKI, D. KORUS, E. SZYMANEK, D. BOGDAN.

Na zmiany wchodzili:

O. NOWAK, M. BOGDAN, D. PIETREK, M. LISIAK, M. BEDNARSKI, T. MALEWICZ, S. TOMASIKIEWICZ

W meczu z różnych powodów nie wystąpili:

K. GUBAŁA, K. MARKOWSKI, M. NIEMIROWSKI, M. SOWA, M. PODRALSKI, D. JASTRZĘBOWSKI, O. MOJSA