Turniej Orlików w Boguszowie

Kapitalny występ naszych Orlików podczas turnieju o Puchar Burmistrza Boguszowa-Gorc. Nas podczas turnieju rocznika 2006 reprezentowała drużyna złożona z zawodników rocznika 2007. Nasz zespół do finału zameldował się z kompletem zwycięstw. W finale do połowy meczu z Basztą Wałbrzych zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele, a sami stworzyliśmy kilka okazji  do zdobycia bramki. Niestety im bliżej końca meczu rywale osiągnęli przewagę i wygrali finał 4 : 0. Drugie miejsce naszego zespołu to bardzo dobry wynik, tym bardziej, że nie wystąpiło kilku zawodników zmorzonych chorobą. W naszym zespole na szczególne wyróżnienie zasłużył nasz bramkarz Sergiusz Olszówka, który w drugim meczu turnieju został uderzony kolanem w twarz i mimo bólu i ogromnego siniaka na twarzy bronił do końca turnieju i robił to tak dobrze, że został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Brawo Serek za charakter. Świetny turniej zagrał kapitan naszego zespołu Tomek Marciniak. Nieźle zaprezentował się duet napastników Sebastian Piwowarski i Igor Chyciński, którzy zdobywając po 5 bramek zostali vice królami strzelców turnieju. Waleczność i ogromną ambicję zaprezentował Maciej Musiał, momenty niezłej gry miał Oskar Greiner. Również pozostali zawodnicy starali się wnieść jak najwięcej do gry w miarę swoich umiejętności. Nasz zespół wystąpił w składzie:

SERGIUSZ OLSZÓWKA - TOMEK MARCINIAK, OSKAR GREINER, MACIEJ MUSIAŁ, IGOR CHYCIŃSKI, SEBASTIAN PIWOWARSKI, NATAN KANIECKI, KUBA MULARZ I DAMIAN JURA.

Wyniki naszego zespołu podczas turnieju w Boguszowie. Już pierwszy mecz pokazał charakter naszego zespołu w pojedynku z Włókniarzem Głuszyca. Prowadziliśmy na 40 sekund przed końcem meczu 1 : 0 i po błędzie w obronie Sebastiana Piwowarskiego był remis 1 : 1. Ale na 5 sekund przed końcem meczu Sebastian wykończył akcję naszego zespołu celnym strzałem dał nam zwycięstwo w meczu z wymagającym rywalem. To się nazywa walka do końca.

VICTORIA - WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA  2 : 1 - bramki: Sebastian Piwowarski 2 i 10 min.

VICTORIA - GÓRNIK II GORCE 5 : 0 - bramki: Tomek Marciniak 2 ( 4 i 5 min), Igor Chyciński 2 (6 i 8 min) oraz Sebastian Piwowarski w 7 min.

VICTORIA - MKS SZCZAWNO ZDRÓJ II  2 :  1 bramki: Sebastian Piwowarski w 2 min. i Igor Chyciński w 6 min.

Półfinał: VICTORIA - GÓRNIK I GORCE  3 : 2 bramki zdobyli: Sebastian Piwowarski w 2 min oraz Igor Chyciński 2 (3 i 5 min)

FINAŁ: VICTORIA​ + BASZTA WABRZYCH 0 : 4