Ruszają rozgrywki Żaków

Rozgrywki Ligi Żaka - pierwszy turniej 25 Lutego. Ruszają rozgrywki żaków w sezonie 2017. Pierwszy turniej z udziałem naszej drużyny odbędzie się w sobotę w sali PSP nr 26 na Podzamczu ul. Palisadowa. Eliminacje grupowe rozpoczną się o godzinie 10 w PSP 21 i 26, a od godziny 12,30 rozpoczną się gry finałowe. W PSP 26 zagrają po pierwsze 2 zespoły z eliminacji o miejsca 1 - 4, a w PSP 21 odbędą się mecze o miejsca 5 - 8.            Nasz lub reprezentować będą:

MATEUSZ BARTKOWIAK, WOJTEK DERKACZ, OSKAR KAROLAK, BARTEL LESIAK, PATRYK LASEK, PATRYK MOSKAL,  KRYSTIAN WORSKI, KAMIL GARULA, JAKUB CZYŻ

Zbiórka wyznaczonych zawodników godz. 9,30 sala PSP nr 26 Podzamcze ul. Palisadowa.  Proszę pamiętać o zabraniu legitymacji szkolnych. OBOWIĄZKOWO!!!!!!!!!!  W przypadku braku legitymacji (dowód , paszport) dziecko nie weźmie udziału w turnieju.