Remis w derbach z Górnikiem Nowe Miasto

Zaledwie po dniu przerwy nasi zawodnicy rozegrali kolejny pojedynek w Lidze Młodzika. Tym razem na stadionie na Nowym Mieście zmierzyliśmy się z Górnikiem Nowe Miasto. Mecz rozpoczął się dla nas fatalnie, albowiem już 1 akcja gospodarzy w 30 sekundzie przyniosła im prowadzenie. Mimo początkowej przewagi gospodarzy, mecz robił się coraz bardziej wyrównany, a wynik z pierwszej minuty utrzymał się do końca 1 połowy. Druga połowa to coraz bardziej niebezpieczne ataki naszego zespołu i bardzo niebezpieczne kontry gospodarzy.Ale w naszej bramce dobrze spisywał się Filip Kot broniąc kilkakrotnie niebezpieczne strzały gospodarzy, a po kapitalnej interwencji w 50 minucie nasza drużyna wyprowadziła kontratak po którym wyrównującą bramkę zdobył dla naszego zespołu Patryk Lasek.Podobnie jak w sobotnim meczu tak teraz najlepszymi zawodnikami w naszym zespole byli Wojtek Derkacz i Patryk Lasek, a dołączyli do nich Filip Kot, Krystian Worski i Maciej Musiał.