Młodzicy nadal w formie

Drużyna młodzików nadal utrzymuje wysoką formę.Mimo kumulacji meczy ( w ciągu tygodnia rozegramy 4 mecze)  gramy nadal bardzo dobrze. W sobotnim meczu podejmowaliśmy na własnym boisku drużynę Orła Ząbkowice. Mecz miał jednostronny przebieg i toczył się pod dyktando naszego zespołu. 4 : 0 to był najniższy możliwy wynik w jakim  mogli przegrać nasi rywale z Ząbkowic.W meczu tym wyróżnili się w naszym zespole zdecydowanie najlepszy na boisku Wojtek Derkacz, Patryk Lasek zdobywca 3 bramek dla naszego zespołu, oraz Krystian Worski, Filip Kot, a także zawodnicy z drużyny Orlików i Żaków którzy wystąpili w tym meczu. Strzelcem czwartej bramki dla naszego zespołu ył Krystian Worski, który otworzył wynik meczu już w 2 minucie przepięknym strzałem z rzutu  wolnego.