Relacja z meczu z Basztą

Oto relacja z meczu z Basztą trenera Tomasza Sowy. A w najnowszej galerii zdjęcia z ostatniego pojedynku w rundzie jesiennej.

WYSOKA PORAŻKA NA ZAKOŃCZENIE RUNY JESIENNEJ

Victoria Wałbrzych - Baszta Wałbrzych 0:9 (0:2)
Na zakończenie rundy jesiennej nasi młodzicy doznali wysokiej porażki z Basztą Wałbrzych. Wynik nie może być zaskoczeniem ponieważ na przedmeczową zbiórkę stawiło się zaledwie dziesięciu zawodników (w większości z rocznika 2007 i 2008, a z przewidzianych do gry w pierwszym składzie tylko czterech!). Nasi młodzi zawodnicy przeciwstawili rywalom ambicję i waleczność. Ale wystarczyło to jedynie na pierwszą połowę, którą przegraliśmy tylko 0:2! Po zmianie stron, kiedy nasi gracze opadli już z sił, rywale dołożyli kolejnych 7 bramek.
Przez cały czas gra toczył się na naszej połowie i tylko sporadycznie byliśmy w stanie wyprowadzać kontrataki. Jednak żaden z nich nie zakończył się oddaniem groźnego strzału na bramkę Baszty (w obronie grał zawodnik z rocznika 2004, który najwyższego w naszej drużynie Oskara Nowaka przewyższał o głowę). Najlepszym zawodnikiem Victorii był, mimo wpuszczenia dziewięciu bramek, Kamil Gubała. Wyróżnić należy też Kacpra Zachwyca, który dwukrotnie uratował drużynę przed stratą gola, wybijając piłkę z pustej bramki!
VICTORIA WAŁBRZYCH: Kamil GUBAŁA (kapitan) - Kacper ZACHWYC, Krystian WORSKI, Tomasz MARCINIAK, Damian JURA, Bartosz LESIAK, Sebastian PIWOWARSKI, Patryk LASEK, Oskar NOWAK, Natan KANIECKI. Trener - Tomasz SOWA.