Pracowity ostatni weekend starego roku

Pracowity ostatni weekend  starego roku

W ostatni weekend starego roku drużyny naszej Akademii wzięły udział w turniejach Silesian Cup organizowanych w Świdnicy przez Gryf Świdnica. W sobotę bardzo dobrze zaprezentował się zespół Żaków, który co prawda uplasował się na 7 miejscu, ale do awansu do półfinału zabrakło 18 sekund, bo właśnie tyle zabrakło nam do odniesienia zwycięstwa w meczu z AP Dzierżoniów. Remis premiował drużynę z Dzierżoniowa. Ogólny bilans naszego występu to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka z zespołem Parasol Wrocław, ale wynikła ona głównie z tego, że graliśmy z bandami co było nowością dla naszego zespołu. Nasz zespół wystąpił w składzie:

D. GIEWRTOWSKI, P. JASTRZĄBEK, M. TARASIAK, M. GETNER, H. DYMOWSKI, K. CZARNOCKI, A. CHWIŁKOWSKI P i M WILCZYŃSCY.

W naszym zespole na wyróżnienie zasłużyli: M. GETNER, D. GIEWARTOWSKI, oraz najskuteczniejszy w naszym zespole P. WILCZYŃSKI zdobywca 7 bramek dla naszego zespołu.

W niedzielę do rywalizacji przystąpił zespół Orlików. Niestety z różnych powodów drużyna wystąpiła w okrojonym składzie ( z drużyny Orlików stawili się tylko Dominik Traciak i Maksymilian Sokołowski). Zespół uzupełnili zawodnicy, którzy dzień wcześniej wystąpili w turnieju Żaków. Pomimo zmęczenia i młodsi wiekowo nasi zawodnicy naprawdę starali się pokazać z jak najlepszej strony, a naszym najlepszym zawodnikiem był ogromnie waleczny Mateusz Getner (rocznik 2012) mimo tego, że młodszy od rywali 2 lata imponował niesamowitą walecznością na całym boisku. Oprócz Mateusza na wyróżnienie zasłużył Dominik Traciak, który z konieczności wystąpił w roli bramkarza i wywiązał się z tej roli znakomicie. Mimo tego że zajęliśmy 12 miejsce to pozostawiliśmy bardzo dobre wrażenie, a dla naszych zawodników było to znakomite przetarcie. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

D. TRACIAK – M. GETNER, P i M WILCZYŃSCY, K. CZARNOCKI, M. TARASIAK, M. SOKOŁOWSKI,