Porażka młodzików

W rozegranym awansem meczu w lidze młodzika nasz zespół uległ na stadionie przy ulicy Kusocińskiego zespołowi Lechii Dzierżoniów 2 : 4. W porównaniu do poprzedniego występu naszego zespołu w pojedynku z zespołem Lechii zaprezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej. Ale nie ustrzegliśmy się kilku błędów w tym 2 popełnił debiutujący w naszej bramce Bruno Betka, ale i tak był to bardzo udany występ Bruna. Cieszyć musi bardzo dobry występ, szczególnie że nasi rywale dysponują silnym fizycznie ze sporymi umiejętnościami zespołem opartym na roczniku 2008, a my gramy w większości zawodnikami z drużyny młodzików czyli rocznik 2009 i 2010. Więc tym większe brawa za postawę na boisku, tym bardziej, że zespół Lechii odniósł kilka przekonujących zwycięstw w tym m.in. nad zespołem Baszty 15 : 1. W przyszłym tygodniu rozegramy 2 mecze, w środę o 16 zaległy z zespołem Baszty Wałbrzych na stadionie przy ul. Kusocińskiego, a w sobotę zmierzymy się w wyjazdowym pojedynku z zespołem Due Soccer w Świebodzicach.