Orliki na turnieju w Jedlinie Zdroju

W środę odbył się 3 turniej w II lidze Orlika. Nasz zespół wystąpił tym razem w bardzo odmłodzonym składzie. Wynikało to z tego, że tur niej został przeniesiony z poniedziałku na środę, a to wykluczyło udział większości zawodników z rocznika 2010 i 2011. Dlatego skład był oparty na zawodnikach z drużyny żaków uzupełnionych zawodnikami z zespołu skrzatów. Dlatego też praktycznie byliśmy od początku na straconej pozycji, co widoczne było szczególnie w ostatnim meczu z zespołem z Jedliny Zdroju (graliśmy zaraz po meczu z zespołem Baszty) i mając jeszcze trochę sił remisowaliśmy do przerwy 1 : 1, ale po przerwie opadliśmy zupełnie z sił i rywale zdobyli 2 bramki i ostatecznie mecz zakończył się naszą porażką 1 : 3. Ogólnie podsumowując był to udany występ naszych zawodników i w dalszym ciągu mamy duże szanse na utrzymanie drużyny Orlików w II lidze. W naszym zespole wszyscy zasłużyli na słowa pochwały, ale szczególnie trzeba wyróżnić Szymona Wendycza, która podobnie jak tydzień temu na turnieju żaków był wyróżniającą się postacią w naszym zespole.. Udany debiut miał Olek Betka zarówno jako bramkarz jak i jako zawodnik. Nasz zespół wystąpił w składzie:

Olek Betka, Kuba Lichoń jako bramkarze i zawodnicy w polu, oraz Mateusz Wilczyński, Fabian Mrozowski, Kamil Ciszek, Mateusz Nowakowski, Jessica Dawidziak.