ORLIKI rozpoczęły rozgrywki

Na boisku ORLIK przy PSP 26 odbył się pierwszy turniej I Ligi Orlika. Nasz zespół zajął ostatecznie 3  miejsce. W pierwszym meczu pokonaliśmy drużynę Górnika Wałbrzych 3 : 0. Wszystkie bramki zdobył Krystian Worski. W drugim meczu zremisowaliśmy z zespołem Zdrój Jedlina Zdrój 0 : 0. Trzeci mecz to porażka z zespołem Górnika Nowe Miasto 0 : 2, a w ostatnim pojedynku ulegliśmy drużynie Baszty Wałbrzych 1 : 3. Tak wiec po pierwszym turnieju zajmujemy 3 miejsce, ale nie jest to szczyt możliwości naszego zespołu i w kolejnych turniejach będziemy starali się o poprawę 3 lokaty. Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

GRACJAN DAWIDZIAK - BARTOSZ LESIAK, WOJCIECH DERKACZ, PAWEŁ JASTRZĄBEK, PATRYK LASEK, OSKAR ĆWIKLIŃSKI, KRYSTIAN WORSKI.

N zmiany wchodzili: JAKUB ŁĄKOWSKI i PATRYK WILCZYŃSKI